Nagrodę im. Wojciecha Inglota dla ucznia osiągającego sukcesy w dziedzinie chemii otrzymał Szymon Wilk. Również Szymonowi przypadła Nagroda im. Artura Bobrowicza przyznawana jest przez absolwentów II LO Annę i Krzysztofa Kwaśników.