W przemyskiej „czwórce” od 20 lat zachęcają do zabawy ortografią. Kto w tym roku zasłużył na laury? [ZDJĘCIA] - slajd 54 z 66
Na starcie połamania piór życzyli piszącym dyrektor SP 4 Agnieszka Kowaliw i dyrektor przemyskiej delegatury Podkarpackiego Kuratorium Oświaty Tomasz Dziumak./FOT. U. Gielo