Wróć do artykułu

Zdjęcia W przemyskiej „czwórce” od 20 lat zachęcają do zabawy ortografią. Kto w tym roku zasłużył na laury? [ZDJĘCIA] - fotorelacja

21/05/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

W Przemyśle od 20 lat organizowane jest Przemyskie Dyktando, które przyciąga zarówno uczniów szkół podstawowych, jak i miłośników poprawnej pisowni. W tegorocznej edycji patronat objął prezydent miasta, a organizację nadzorowała Dorota Mykita. Wydarzenie obejmowało dwie grupy uczniów, którzy zmierzyli się z ortograficznymi wyzwaniami. Zwycięzców nagrodzono wspaniałymi laureatami. Atrakcją był spektakl Mały Książę i wystąpienia Marii Żemełko. Wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek i ciepłe słowa wsparcia.

Wojciech Bakun, Maria Żemełko, Tomasz Dziumak Przemyśl - zdjęcia

Reklama