Wielkie święto strażaków ochotników z Orzechowiec [ZDJĘCIA]
Uroczyste wręczenie aktu włączenia jednostki z Orzechowiec do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego miało miejsce 16 lutego. Dokonał go zastępca komendanta wojewódzkiego PSP w Rzeszowie bryg. Daniel Dryniak.