23/02/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uroczyste wręczenie aktu włączenia jednostki z Orzechowiec do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego miało miejsce 16 lutego. Dokonał go zastępca komendanta wojewódzkiego PSP w Rzeszowie bryg. Daniel Dryniak.