Wypad na grzyby w czwartek, 28 września, pod czujnym okiem państwa Małgorzaty i Mariana Kubaszków, którzy lasy w okolicach Radawy znają jak własną kieszeń, zakończył się zbiorem podgrzybków, prawdziwków, koźlarzy czerwonych, maślaków i innych okazów, którymi udało się obdzielić kilka rodzin. Na zdjęciu panie Henryka i Jolanta.