Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do artykułu
Za nami I Przemyskie Dyktando. Zwycięzcami okazali się mężczyźni [ZDJĘCIA] - slajd 4 z 13
Wyniki dyktanda przedstawiła dr Agnieszka Pomianek, która sprawowała nadzór merytoryczny nad przebiegiem konkursu./ FOT. UM Przemyśl
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama