Wróć do artykułu

Zdjęcia Za nami I Przemyskie Dyktando. Zwycięzcami okazali się mężczyźni [ZDJĘCIA] - fotorelacja

27/05/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Akcje społeczne Przemyśl

„Przemyskie Dyktando” to tradycyjne wydarzenie, organizowane od 20 lat przez tutejszą „czwórkę”. W obecnym, jubileuszowym roku, prezydent miasta, W. Bakun, rozszerzył inicjatywę na wszystkich powyżej 14 roku życia. Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z tekstem dyktanda przygotowanym przez Marię Żemełko. W kategorii Open 14+ zwycięzcą został Henryk Tur, redaktor i autor literatury fantastycznej. Wydarzenie uświetnili członkowie „Damy i Huzary”.

Robert Bal, Maria Żemełko, Wojciech Bakun Przemyśl - zdjęcia

Reklama