Laureatem w kategorii „miasta” została gmina i miasto Dubiecko i burmistrz wspomnianego samorządu Jacek Grzegorzak, do którego powędrowała statuetka dla najlepszego burmistrza województwa podkarpackiego. – Nagrodę dedykuję wszystkim mieszkańcom naszej gminy oraz pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Dubiecko, którzy pracują nad ulepszaniem naszego życia codziennego, realizując wiele potrzebnych projektów – podsumował wyróżnienie.