Wróć do artykułu

Zdjęcia Znamy laureatów Podkarpackiej Nagrody Samorządowej! Dubiecko, Zarzecze i gmina Jarosław na podium - fotorelacja

16/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Sprawy urzędowe Przemyśl

Podczas tegorocznej edycji konkursu nagrodzono podkarpackie miasta, gminy i powiaty za wyjątkowe dokonania. W kategorii miasta zwyciężyło Dubiecko, gmina pod przewodnictwem burmistrza Jacka Grzegorzaka. Pozostałe nagrody otrzymały gmina Krzeszów i powiat leżajski. Wyróżniono także sołtysa Edwarda Jarego oraz powiat niżański. Nagrody specjalne przypadły m.in. gminie Zarzecze. Stypendium za osiągnięcia edukacyjne otrzymał Jakub Mazurkiewicz z Technikum nr 2 w Jarosławiu. Galę uświetniły obchody Dnia Samorządu Terytorialnego.

Tomasz Bury, Kamil Dziukiewicz, Jacek Grzegorzak Przemyśl - zdjęcia

Reklama