Znamy laureatów Podkarpackiej Nagrody Samorządowej! Dubiecko, Zarzecze i gmina Jarosław na podium
Powody do zadowolenia mamy, jeśli chodzi o kategorię „Samorząd przyjazny energii”. Jedynym nominowanym była gmina Jarosław (reprezentowana przez wójt Elżbietę Grunt) i to ona zasłużyła na laur zwycięstwa. / FOT. UMWP