Reklama

Cykl Prelekcji TPN. Pierwsza już jutro!

Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu rozpoczyna cykl prelekcji otwartych, dotyczących promocji dziedzictwa historycznego, kulturowego, a także popularyzujących wiedzę o regionie ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju kolei żelaznej w XIX wieku oraz roli przemyskiego dworca kolejowego i jego wpływu na życie mieszkańców miasta na przestrzeni wieków.

Najbliższe spotkanie w piątek, 24 maja, o g. 17. Piotr Michalski zaprosi  wówczas na wystawę fotografii i prezentację „Przemyski dworzec kolejowy na przestrzeni wieków”.

28 maja o tej samej godzinie dr Żaneta Niedbała wygłosi prelekcję „Historia przemyskiego dworca kolejowego w Przemyślu”, a 6 czerwca, o g. 18, dr hab. Tomasz Pudłocki opowie o wpływie budowy kolei żelaznej na rozwój miast i miasteczek w Galicji.

A wszystko to w siedzibie TPN przy ul. Kościuszki 7. Wstęp wolny.

O kolejnych spotkaniach poinformujemy w czerwcu!

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama