Do zdarzenia doszło wczoraj, 22 listopada, przed godz. 15, w Borku Małym.
Jak doszło do kolizji?
Policjanci ustalili, że 27-letni kierujący dostawczym oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 38-letniemu kierującemu fiatem.
Uderzenie było na tyle silne, że bus przewrócił się na bok.
Na szczęście nikt nie ucierpiał. Uczestnicy byli trzeźwi.
Sprawca został ukarany mandatem.

fot.KPP Ropczyce
Wywrócony opel
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
bądźmy ostrożni - zycie.pl *** yt.com - poznaj to co jesz