Reklama

Kierujący dostawczakiem nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w fiata

Do zdarzenia doszło wczoraj, 22 listopada, przed godz. 15, w Borku Małym.


Jak doszło do kolizji?

Policjanci ustalili, że 27-letni kierujący dostawczym oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 38-letniemu kierującemu fiatem.

Uderzenie było na tyle silne, że bus przewrócił się na bok.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Uczestnicy byli trzeźwi.

Sprawca został ukarany mandatem.


fot.KPP Ropczyce
Wywrócony opel


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-11-23 20:27:24

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-11-23 20:28:31

    bądźmy ostrożni - zycie.pl *** yt.com - poznaj to co jesz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości