Wójt gminy Przemyśl zaprasza na 14. Święto Pieroga, które odbędzie się 3 lipca na stadionie sportowym w Ostrowie.
Impreza ruszy o godz. 15. Od prezentacji stoisk rozpocznie się Olimpiada Sołecka, o godz. 16.30 konkurs lepienia pierogów, a następnie pomysłowe i Wasze ulubione konkurencje sprawnościowe.
Wieczorem pod nogę zagrają kapele: Czy się wali, czy się pali i tegoroczna gwiazda – kapela Ciupaga.
Pod gwiazdami potańczymy podczas zabawy z zespołem Mecenas. Nie zabraknie atrakcji dla wszystkich: stoisk z lokalnymi smakołykami, konkursów, dmuchańców i wielu innych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze