Reklama

Święto Pieroga w Ostrowie już w tę niedzielę!

Wójt gminy Przemyśl zaprasza na 14. Święto Pieroga, które odbędzie się 3 lipca na stadionie sportowym w Ostrowie.

Impreza ruszy o godz. 15. Od prezentacji stoisk rozpocznie się Olimpiada Sołecka, o godz. 16.30 konkurs lepienia pierogów, a następnie pomysłowe i Wasze ulubione konkurencje sprawnościowe.

Wieczorem pod nogę zagrają kapele: Czy się wali, czy się pali i tegoroczna gwiazda – kapela Ciupaga.

Pod gwiazdami potańczymy podczas zabawy z zespołem Mecenas. Nie zabraknie atrakcji dla wszystkich: stoisk z lokalnymi smakołykami, konkursów, dmuchańców i wielu innych.  


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama