Stanisława Rajzer 23 sierpnia obchodziła swoje setne urodziny, ale przyznać trzeba, że zupełnie nie wygląda na swój wiek i niedowiarkom pewnie musiałaby pokazywać dowód osobisty. Wciąż jest w niezłej kondycji i z ochotą podjęła licznych gości, którzy przybyli, by razem z nią świętować wyjątkowy dzień.
Pani Stanisława do Nizin, gdzie mieszka wraz z synem, przybyła wiele lat temu z Handzlówki. W środę, 23 sierpnia, w otoczeniu licznego grona najbliższych zdmuchiwała świeczki na urodzinowym torcie. Tradycyjne „Sto lat” tego dnia byłoby nieadekwatne do okoliczności, bo jubilatka tyle właśnie skończyła, więc życzono jej po prostu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu i pomyślności oraz otoczeniu najbliższych. A tych jest całkiem sporo. Stanisława Rajzer doczekała się 4 synów, 4 wnucząt oraz 10 prawnucząt.

Liczna gromadka towarzyszyła sędziwej mieszkance Nizin w wyjątkowej chwili, obdarowując prezentami, kwiatami i szczerym uśmiechem. Obecna była też trzyosobowa delegacja Urzędu Gminy Orły. Z najlepszymi życzeniami – złożonymi w imieniu całej lokalnej społeczności – zapukali do domu pani Stanisławy wójt Bogusław Słabicki, przewodnicząca Rady Gminy Orły Małgorzata Hawro oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Orłach Krzysztof Jara. Jako redakcja również dołączamy się do gratulacji z okazji osiągnięcia tak pięknego wieku, życząc wszelkiego dobra, miłości i pogody ducha.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze