W poniedziałek, 13 grudnia, minęło 40 lat od ogłoszenia w Polsce stanu wojennego. Z tej okazji w jarosławskiej kolegiacie, na terenie opactwa oraz w budynku „Sokoła” zorganizowano wydarzenia kulturalne, religijne i patriotyczne dla uczczenia ofiar i bohaterów tego mrocznego okresu.
Patriotyczne obchody 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego rozpoczęły się w jarosławskiej kolegiacie. Tu odbył się koncert w wykonaniu uczniów Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu, a po nim wierni modlili się za ofiary stanu wojennego podczas mszy świętej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze