Reklama

150 tys. złotych na nowy radiowóz dla policjantów z Horyńca [ZDJĘCIA]

Pojazd został uroczyście przekazany podczas sesji rady gminy Horyniec-Zdrój.

Nowoczesna kia ma silnik o pojemności 1,5 litra TGDI z turbodoładowaniem i mocy prawie 160 koni mechanicznych. Kosztowała niemal 150 tys. zł (wsparcie: gmina Horyniec-Zdrój – 50 tys. zł, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie – 15 tys. zł , budżet policji – ok. 84,5 tys. zł).

Kluczyki stróżom prawa symbolicznie przekazali: Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorz Błaszczyk, posłanka na Sejm RP Teresa Pamuła, wójt gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkis w obecności Rady Gminy Horyniec-Zdrój oraz komendanta Straży Granicznej w Horyńcu-Zdroju mjr Mariusza Krzyśkowskiego.

Reklama

Radiowóz ma być pomocny w codziennej służbie. Łatwiej będzie dotrzeć do osób potrzebujących pomocy i wzmocni poczucie bezpieczeństwa lokalnych społeczności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama