Reklama

19-latek uderzył audi w betonowy przepust. Był poszukiwany

Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Dziś przed godz. 2 w nocy policja otrzymała zgłoszenie, że w miejscowości Nawsie audi uderzyło w betonowy przepust i uszkodzone znajduje się częściowo w przydrożnym rowie.

W samochodzie przebywał mężczyzna, któremu w wydostaniu się z pojazdu pomogły służby medyczne.

Okazało się, że 19-letni mieszkaniec gminy Dębica był "poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu" przez Prokuraturę Rejonową w Strzyżowie.

Mężczyzna trafił do szpitala, a pojazd na policyjny parking.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama