Reklama

19-latek wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Prowadził, choć wcześniej stracił prawo jazdy

Do zdarzenia doszło w środę, około godz. 15, w Zagórzu.

Policjanci informują, że kierujący volkswagenem 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Młody kierowca był trzeźwy. Z obrażeniami został zabrany do szpitala.

Okazało się, że 19-latek jechał samochodem pomimo zatrzymanych uprawnień do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

Niebawem za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

Reklama


fot.KPP Sanok
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości