Do zdarzenia doszło w środę, około godz. 15, w Zagórzu.
Policjanci informują, że kierujący volkswagenem 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, wjechał do rowu i uderzył w drzewo.
Młody kierowca był trzeźwy. Z obrażeniami został zabrany do szpitala.
Okazało się, że 19-latek jechał samochodem pomimo zatrzymanych uprawnień do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.
Niebawem za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze