Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Najpierw 40-letni kierujący oplem vivaro wykonał nieprawidłowy manewr skrętu w lewo, co doprowadziło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącą toyotą.
21-latek toyotą wiózł 3 pasażerów. 2 mieszkańcy powiatu brzozowskiego trafiło do szpitala. Na szczęście ich obrażenia były niegroźne.
Kilkanaście minut później w tym samym miejscu 28-letni kierujący audi a4 podczas omijania rozbitych aut doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym audi a6. Szczęśliwie w tym zdarzeniu również nikt nie ucierpiał.
Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Droga wojewódzka nr 886 była zablokowana.
Jak podaje policja: 28-latka z audi a4 ukarano mandatem w związku z niezachowaniem należytej ostrożności na drodze publicznej i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze