Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Śnieżyca i lód na wielu drogach były przyczyną wielu zdarzeń drogowych i utrudnień w ruchu pod koniec minionego tygodnia.
W Rakszawie, 20 bm., po godz. 15, na jednym z zakrętów – na śliskiej nawierzchni – kierujący ciężarową scanią wpadł poślizg i zjechał na pobocze. Jadący z przeciwka kierowca ciężarowego volvo próbował go ominąć, jednak na pokrytej lodem jezdni jego pojazd również się zsunął i uderzył w stojącą na poboczu scanię.
Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagę, a także dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze