Reklama

2-godzinna blokada drogi w Rakszawie przez zderzenie 2 ciężarówek

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Śnieżyca i lód na wielu drogach były przyczyną wielu zdarzeń drogowych i utrudnień w ruchu pod koniec minionego tygodnia. 

W Rakszawie, 20 bm., po godz. 15, na jednym z zakrętów – na śliskiej nawierzchni – kierujący ciężarową scanią wpadł poślizg i zjechał na pobocze. Jadący z przeciwka kierowca ciężarowego volvo próbował go ominąć, jednak na pokrytej lodem jezdni jego pojazd również się zsunął i uderzył w stojącą na poboczu scanię.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagę, a także dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama