Reklama

2 tys. zł i 15 punktów karnych dla 72-latka, który wjechał na przejazd mimo opuszczających się rogatek

Świadkami zdarzenia byli policjanci z komisariatu w Radymnie.

27 stycznia, po godz. 12, kierujący mercedesem – mimo pulsującego czerwonego światła i opuszczających się rogatek – wjechał na przejazd kolejowy.

Świadkami zdarzenia byli radymniańscy policjanci i dróżnik, który natychmiast podniósł rogatki ku górze, aby uniknąć niebezpiecznej sytuacji i uszkodzenia sprzętu.

Policjanci poddali 72-letniego mieszkańca gminy Radymno kontroli i za popełnione wykroczenie ukarali go mandatem w wysokości 2 tys. złotych oraz 15 punktami karnymi.


fot.KPP Jarosław
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama