Reklama

20-latek kierujący motocyklem zderzył się z osobowym oplem

01/03/2024 19:30

Do zdarzenia doszło w czwartek, 29 lutego w Zarzeczu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że przed g. 7, na ul. Jana Pawła II, 20-letni mieszkaniec gminy Tryńcza kierując motocyklem marki Kawasaki, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia ze skręcającym w lewo oplem, za którego kierownicą siedział 57-letni mieszkaniec gminy Zarzecze.

 

Jak przekazała przeworska policja:

„kierujący motocyklem z obrażeniami został przetransportowany do SP ZOZ Przeworsk. Badanie na zawartość alkoholu pokazało, że kierujący pojazdem był trzeźwy”.

Reklama

Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama