3 grudnia br. w Warszawie podpisana została umowa między Sejmikiem Województwa Mazowieckiego i Starostwem Powiatowym w Przemyślu o przyznaniu 200 tys. zł na likwidację zniszczeń po czerwcowej powodzi.
O przyznaniu tak poważnej kwoty zdecydowali radni województwa mazowieckiego. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont prawie 2,5-kilometrowego odcinka drogi powiatowej Hucisko Nienadowskie – Dubiecko – Sielnica[paywall].
Umowę w imieniu sejmiku parafował marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz członek zarządu Elżbieta Lanc, w imieniu powiatu przemyskiego dokonali tego wicestarosta przemyski Marek Kudła oraz członek zarządu powiatu Ryszard Gołębiowski. W ceremonii uczestniczył jarosławski poseł PSL Mieczysław Kasprzak, który u marszałka A. Struzika interweniował w sprawie pomocy dla powiatu przemyskiego, który tak mocno ucierpiał podczas powodzi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze