Reklama

21-latek na oznakowanym przejściu potrącił trójkę nastolatków

Do zdarzenia doszło w środę, 9 czerwca, przed godz. 18, na dwujezdniowej drodze przy ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu.

KMP Tarnobrzeg wstępnie ustaliła, że 21-letni kierujący osobowym seatem, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Mielca, nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącym przez przejście pieszym. Samochody jadące w tym czasie prawym pasem zaczęły się zatrzymywać, by umożliwić im bezpieczne przejście.

Mieszkaniec Tarnobrzega nie zatrzymał się przed przejściem i wjechał w trójkę młodych ludzi: 18-letnią dziewczynę i dwóch chłopców w wieku 17 i 18 lat. Zarówno kierowca, jak i trójka pieszych trafili do szpitala, na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne i po badaniach zostali zwolnieni do domu.

Reklama

Wszyscy byli trzeźwi. Od kierowcy seata pobrano krew do badań na zawartość środków zabronionych i zatrzymano jego uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz o losie młodego kierowcy zdecyduje sąd.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    T - niezalogowany 2021-06-12 08:52:22

    21-letniego kierowcę oficjalnie można nazwać debilem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wyrok - niezalogowany 2021-06-13 11:24:12

    dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mandat 5000 tys i pieć lat więzienia za takie bandyctwo drogowe tak powinno się karać bo tak by się skończyło w cywilizowanym kraju a jak się skończy wszyscy wiedzą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości