Do zdarzenia doszło w środę, 9 czerwca, przed godz. 18, na dwujezdniowej drodze przy ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu.
KMP Tarnobrzeg wstępnie ustaliła, że 21-letni kierujący osobowym seatem, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Mielca, nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącym przez przejście pieszym. Samochody jadące w tym czasie prawym pasem zaczęły się zatrzymywać, by umożliwić im bezpieczne przejście.
Mieszkaniec Tarnobrzega nie zatrzymał się przed przejściem i wjechał w trójkę młodych ludzi: 18-letnią dziewczynę i dwóch chłopców w wieku 17 i 18 lat. Zarówno kierowca, jak i trójka pieszych trafili do szpitala, na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne i po badaniach zostali zwolnieni do domu.
Wszyscy byli trzeźwi. Od kierowcy seata pobrano krew do badań na zawartość środków zabronionych i zatrzymano jego uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz o losie młodego kierowcy zdecyduje sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.21-letniego kierowcę oficjalnie można nazwać debilem
dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mandat 5000 tys i pieć lat więzienia za takie bandyctwo drogowe tak powinno się karać bo tak by się skończyło w cywilizowanym kraju a jak się skończy wszyscy wiedzą
21-letniego kierowcę oficjalnie można nazwać debilem
dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mandat 5000 tys i pieć lat więzienia za takie bandyctwo drogowe tak powinno się karać bo tak by się skończyło w cywilizowanym kraju a jak się skończy wszyscy wiedzą