Reklama

21-latek uderzył seatem w ogrodzenie. Był pijany i nie miał prawa jazdy

Do zdarzenia doszło wczoraj, 18 listopada, około godz. 22.30, w Górkach.

Policjanci na miejscu zastali kierowcę, który tłumaczył, że stracił panowanie nad pojazdem z powodu śliskiej nawierzchni i wjechał w pobliskie ogrodzenie.

Nie ucierpiał. Okazało się jednak, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. W dodatku nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Kierujący seatem niebawem za swoje poczynania odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Reklama


fot.KPP Brzozów
Uszkodzony seat


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości