Do zdarzenia doszło wczoraj, 18 listopada, około godz. 22.30, w Górkach.
Policjanci na miejscu zastali kierowcę, który tłumaczył, że stracił panowanie nad pojazdem z powodu śliskiej nawierzchni i wjechał w pobliskie ogrodzenie.
Nie ucierpiał. Okazało się jednak, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. W dodatku nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.
Kierujący seatem niebawem za swoje poczynania odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

fot.KPP Brzozów
Uszkodzony seat
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze