Reklama

22-latek wjechał w budynek i uszkodził skrzynkę energetyczną

23/10/2021 07:51

Jak ustalono, mężczyzna jadąc ul. Rynek, nie zachował należytej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w budynek, uszkadzając przy tym skrzynkę energetyczną. Kierowca był trzeźwy, za spowodowanie zagrożenia został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny jego auta.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-10-23 18:39:53

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości