Jak ustalono, mężczyzna jadąc ul. Rynek, nie zachował należytej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w budynek, uszkadzając przy tym skrzynkę energetyczną. Kierowca był trzeźwy, za spowodowanie zagrożenia został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny jego auta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ