Do zdarzenia doszło 2 maja, po godz. 9, w Zadąbrowiu.
Jak wstępnie ustalili na miejscu policjnaci, 23-letni kierujący seatem jadąc z miejscowości Zadąbrowie w kierunku Przemyśla, na łuku drogi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i dachował.
23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego był trzeźwy, trafił do szpitala na badania. Został też ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ
Zabrać najduchowi dożywotnio prawko i na rower posadzić. Dobrze ze nikomu innemu nic nie zrobił. Sam mógł się na drzewie zatrzymać i nawet bym się nie zatrzymał mu pomoc!!!!
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ
Zabrać najduchowi dożywotnio prawko i na rower posadzić. Dobrze ze nikomu innemu nic nie zrobił. Sam mógł się na drzewie zatrzymać i nawet bym się nie zatrzymał mu pomoc!!!!
z rowerem też ryzyko :)