Reklama

36-latek stracił panowanie nad bmw i wjechał w dom. Był pijany

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia i wysoka grzywna.

18 bm. w Brzezinach kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jeden z domów.

Na szczęście nikt z domowników nie ucierpiał. 

Policyjne badanie wykazało, że kierowca, 36-letni mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie, ma prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu i wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Stracił też prawo jazdy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości