Reklama

74-letni kierujący fordem potrącił 73-letniego rowerzystę na ul. Jagiellońskiej w Przemyślu

Kierujący fordem został ukarany mandatem w kwocie 1100 zł. Obaj mężczyźni był trzeźwi.

Do zdarzenia doszło 7 bm., po godz. 10. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fordem, 74-letni mieszkaniec Przemyśla, który jechał ul. Jagiellońską w kierunku mostu im. Orląt Przemyskich, nie zauważył rowerzysty, który prawidłowo zasygnalizował skręt w lewo i podjeżdżał właśnie do osi jezdni.

Kierujący nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na cyklistę. Na szczęście 73-letni przemyślanin, poruszający się jednośladem, nie ucierpiał. Na miejscu opatrzyli go ratownicy medyczni.  


fot.KMP Przemyśl
Ford najechał na jednoślad


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama