Rozpoczęły się zmagania w IV lidze (grupa rzeszowska) tenisa stołowego. W gronie 12 zespołów jest aż sześć z naszego regionu. Dwa z nich – AKTS „Amator” Jarosław oraz Nurt Przemyśl wymieniane są w gronie faworytów i kandydatów do awansu do III ligi.
Obie ekipy na inaugurację zaprezentowały się bardzo dobrze. Jarosławianie pokonali do zera Jawor 1955 I Jawornik Polski, Nurt nie dał szans w Świętoniowej drużynie TT Arena SPS. Wszystkie cztery to właśnie te z naszego regionu, więc można rzec, iż były to potyczki derbowe. Dwa pozostałe to Strażak Sośnica i Pogórze Rokietnica.
***
W innych meczach: UKS SP 1 Leżajsk – KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:4, Astoria Wadowice Górne – Brzostowianka Brzostek 9:9.
Pierwszy liderem został AKTS „Amator” Jarosław.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze