Reklama

Atomowy start Amatora Jarosław i Nurtu Przemyśl


Rozpoczęły się zmagania w IV lidze (grupa rzeszowska) tenisa stołowego. W gronie 12 zespołów jest aż sześć z naszego regionu. Dwa z nich – AKTS „Amator” Jarosław oraz Nurt Przemyśl wymieniane są w gronie faworytów i kandydatów do awansu do III ligi.


Obie ekipy na inaugurację zaprezentowały się bardzo dobrze. Jarosławianie pokonali do zera Jawor 1955 I Jawornik Polski, Nurt nie dał szans w Świętoniowej drużynie TT Arena SPS. Wszystkie cztery to właśnie te z naszego regionu, więc można rzec, iż były to potyczki derbowe. Dwa pozostałe to Strażak Sośnica i Pogórze Rokietnica.

 

AKTS Amator Jarosław – Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:0

  • Punkty: Prashant Jha 2,5, Dawid Rachfalski 2,5, Bartłomiej Rogala 2,5, Michał Majcher 2,5.

TT Arena SPS Świętoniowa – Nurt Przemyśl 2:10

  • Punkty: Rafał Iwaniuch 3,5, Aleksandra Makar 2,5, Wiktor Iwaniuch 2,5, Piotr Blat 1, Krystian Czekański 0,5.

ATS Maluszkowo Tyczyn KU AZS UR II Rzeszów – Strażak Sośnica 10:4

  • Punkty: Jerzy Płoszczyński 1,5, Tomasz Bocer 1,5, Zbigniew Ptasznik.

STS Jordan Wola Mała – Pogórze Rokietnica 10:8

  • Punkty: Konrad Zieliński 3,5, Bartosz Sawa 3, Arkadiusz Foryś 1,5.

***

W innych meczach: UKS SP 1 Leżajsk – KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:4, Astoria Wadowice Górne – Brzostowianka Brzostek 9:9.

Pierwszy liderem został AKTS „Amator” Jarosław.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/10/2025 11:11
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama