Reklama

Audi uderzyło w drzewo, ucierpiało 3 nastolatków [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło dziś po północy, na ul. Moniuszki w Brzozowie.

Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący audi 19-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, jadąc od centrum Brzozowa w kierunku Zmiennicy, stracił panowanie nad pojazdem i bokiem samochodu uderzył w pobliskie drzewo. Auto się odbiło i zatrzymało na jezdni.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy audi i trzech pasażerów, którzy byli w stanie poddać się badaniu. Byli trzeźwi.

Ranni zostali 3 pasażerowie audi: 17-latek trafił do szpitala, dwaj 18-latkowie po zaopatrzeniu zostali zwolnieni do domu.    

Reklama

Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyn i okoliczności wypadku.


fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Maniek - niezalogowany 2021-05-11 01:33:58

    Wyspia się za dnia a po nocy pier.... się młodzieży w główkach świrowanie  testosteron uderza  z  dwoch kulek na mózg 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Benzyna - niezalogowany 2021-05-11 07:40:55

    Brzozów, Sanok, Lesko. Zagłębie młodych i gniewnych w audi i BMW. Zobaczcie co wyrabiają w nocy, jeżdżą bezmyślnie bo ich dupowozy palą 5l ropuchy. Ropa do ciągnika, only petrol :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    BOLIDUPKA - niezalogowany 2021-05-13 11:01:34

    jebac cie wieśniaku jebany 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości