Do zdarzenia doszło dziś po północy, na ul. Moniuszki w Brzozowie.
Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący audi 19-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, jadąc od centrum Brzozowa w kierunku Zmiennicy, stracił panowanie nad pojazdem i bokiem samochodu uderzył w pobliskie drzewo. Auto się odbiło i zatrzymało na jezdni.
Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy audi i trzech pasażerów, którzy byli w stanie poddać się badaniu. Byli trzeźwi.
Ranni zostali 3 pasażerowie audi: 17-latek trafił do szpitala, dwaj 18-latkowie po zaopatrzeniu zostali zwolnieni do domu.
Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyn i okoliczności wypadku.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wyspia się za dnia a po nocy pier.... się młodzieży w główkach świrowanie testosteron uderza z dwoch kulek na mózg
Brzozów, Sanok, Lesko. Zagłębie młodych i gniewnych w audi i BMW. Zobaczcie co wyrabiają w nocy, jeżdżą bezmyślnie bo ich dupowozy palą 5l ropuchy. Ropa do ciągnika, only petrol :)
Wyspia się za dnia a po nocy pier.... się młodzieży w główkach świrowanie testosteron uderza z dwoch kulek na mózg
Brzozów, Sanok, Lesko. Zagłębie młodych i gniewnych w audi i BMW. Zobaczcie co wyrabiają w nocy, jeżdżą bezmyślnie bo ich dupowozy palą 5l ropuchy. Ropa do ciągnika, only petrol :)
jebac cie wieśniaku jebany