Reklama

Będzie fotoradar w okolicach skrzyżowania „śmierci”

Po długich i ciężkich bojach niebawem uda się nieco zniwelować śmiertelne niebezpieczeństwo, jakie czaiło się i czai na wschodniej obwodnicy miasta Przemyśla, a konkretnie na skrzyżowaniu ulicy Zadwórzańskiej z aleją Wolności. W jego okolicach stanie fotoradar.

Pod koniec 2023 r. poprosiliśmy oficera prasowego komendanta miejskiego policji w Przemyślu asp. Joannę Golisz o przygotowanie odpowiedzi na trzy pytania. Po pierwsze: ile w ciągu ostatnich trzech lat przemyska policja odnotowała śmiertelnych wypadków (ile osób zginęło) na tym drogowym ciągu (od świateł przy wiadukcie Deca do ronda Kresowian)? Po drugie: do ilu wypadków i kolizji doszło w tamtym miejscu we wspomnianym okresie? Po trzecie wreszcie: jakie były ich główne przyczyny?

Okazało się, że w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 8 listopada br. (na podstawie systemów informatycznych) 4 osoby zginęły, a 12 zostało rannych. Odnotowano 9 wypadków i 148 kolizji. Główne przyczyny wypadków to: nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu (46 przypadków), nieprawidłowa zmiana pasa ruchu (33), niedostosowanie prędkości do obowiązujących ograniczeń (13), wreszcie zderzenia z obiektami i zwierzętami (11).

Reklama

Pomysłów na zahamowanie czy likwidację takich zdarzeń było tyle, ilu wypowiadających się. Jedni mówili o budowie sygnalizacji świetlnej, inni o budowie ronda, jeszcze inni o ustawieniu w okolicach fotoradaru lub zorganizowaniu odcinkowego pomiaru szybkości[paywall].

Nieprzyjemne skrzyżowanie

– Na tym odcinku zasadniczym problemem jest niedozwolona prędkość. W 2022 roku prezydent miasta występował o ustawienie na tym najniebezpieczniejszym odcinku fotoradaru. Bezskutecznie. Ten odcinek prowokuje do szybszej jazdy, ale to nie jest żadne wytłumaczenie. Jako Zarząd Dróg Miejskich występowaliśmy także do miasta o wybudowanie jeszcze jednej sygnalizacji świetlnej. Właśnie na skrzyżowaniu z ulicą Zadwórzańską. Trzeba byłoby je zaprojektować, zamontować i skoordynować z pozostałymi. Na razie bez efektów, bo po prostu trzeba na to mieć pieniądze

Reklama

– stwierdził dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu Jacek Cielecki.

Od ostatniego tragicznego zdarzenia w tamtym miejscu nie zrobiono w zasadzie nic. Oprócz ustawienia znaku ograniczenia prędkości do 70 km/h. Ponownie zwróciliśmy się do oficera prasowego komendanta miejskiego policji w Przemyślu asp. Joanny Golisz o przygotowanie odpowiedzi na trzy pytania: ile w okresie od 9 listopada 2023 r. do końca marca 2025 r. przemyska policja odnotowała śmiertelnych wypadków (ile osób zginęło) na wschodniej obwodnicy miasta Przemyśla – od świateł przy wiadukcie Deca do ronda Kresowian, do ilu wypadków i kolizji doszło w tamtym miejscu we wspomnianym okresie oraz jakie były główne ich przyczyny?

Reklama

Okazało się, że we wspomnianym okresie nie było wypadków śmiertelnych. Na alei Wolności doszło do 17 kolizji, na moście Brama Przemyska były 4 kolizje i 1 wypadek, skrzyżowaniu z ul. Krakowską – 28 kolizji, zaś na alei Solidarności – 25 kolizji.

– Głównymi przyczynami tych zdarzeń było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, niezachowanie bezpiecznej odległości miedzy pojazdami, nieprawidłowe zmienianie pasa ruchu

– wyliczyła asp. J. Golisz.

Będzie wreszcie fotoradar

We wspomnianej końcówce 2023 r. Witold Wołczyk z Wydziału Promocji i Kultury UM w Przemyślu powiedział:

Reklama

– Jednym ze sposobów poprawy bezpieczeństwa na tym odcinku wschodniej obwodnicy może być, według nas, zainstalowanie fotoradaru. To właśnie nadmierna prędkość jadących tędy samochodów jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Niestety, nasz wniosek skierowany do Inspekcji Transportu Drogowego w tej sprawie w tym roku nie może być zrealizowany. Oczywiście ponowimy go w przyszłym – powiedział.

Prezydent miasta Wojciech Bakun wniosek o objęcie nadzorem fotoradaru skrzyżowania aleja Wolności – ul. Zadwórzańska złożył w sierpniu ub.r. Został rozpatrzony negatywnie. Złożył po raz kolejny…

Reklama

– Od wspomnianego 2023 roku sprawą wielokrotnie zajmowała się Komisja Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego, organu opiniodawczego i pomocniczego działającego przy prezydencie. Pierwszym i najłatwiejszym działaniem był wniosek komisji o zamontowanie w tym niebezpiecznym miejscu znaku A-30 „Inne niebezpieczeństwa” – został on ustawiony w październiku 2024 roku. Najbardziej jednak zależało nam na zamontowaniu na niebezpiecznym odcinku, gdzie niektórzy kierowcy rozwijają nadmierną prędkość, fotoradaru. Starania w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego długo nie dawały efektu ze względu na brak wolnych urządzeń. Wnioski o jego montaż składaliśmy między innymi w sierpniu i w grudniu 2023 roku i dopiero niedawno, w marcu tego roku, otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź. Kilkanaście dni temu komisja bezpieczeństwa i organizacji ruchu drogowego spotkała się w terenie i ustaliła już lokalizację fotoradaru. Procedura zmierzająca do montażu urządzenia już trwa. Fotoradar musi zostać sfinansowany ze środków miasta, ale oczywiście nie ma w tej kwestii żadnej dyskusji. Bezpieczeństwo jest najważniejsze

– podsumował W. Wołczyk.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/04/2025 20:00
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2025-06-23 23:27:55

    od początku istnienia obwodnicy skrzyżowanie zostało żle zaprojektowane i wykonane. Przez wiele lat obowiązywała w tym miejscu ( zresztą jak i na całym odcinku obwodnicy ) dozwolona prędkość 70 km/h; o wiele za wysoka. Po kolejnym śmiertelnym wypadku, po cichu usunięto znak ograniczenia prędkości, który stał tuż za znakiem informującym o terenie zabudowanym. Ciekawe, dlaczego nie wprowadzono ograniczenie do 50 km/h w przeciwnym kierunku na tym odcinku? Może dlatego, że należałoby postawić nowy znak ( 50 km/h ) takie tam dyrdymały przemyskie...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama