Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu przygotowuje się do modernizacji oddziału kardiologii. Do ogłoszonego przetargu zgłosiła się jedna firma – „Esbud” z podprzemyskich Prałkowiec.
Koszt inwestycji władze szpitala oszacowały na 6 mln 260 tys. 740 zł. Oferta „Esbudu” jest nieco wyższa – wynosi 6 mln 351 tys. 690 zł. Przedsięwzięcie ma zostać zrealizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Program funkcjonalno-użytkowy jest już gotowy. Pomieszczenia do modernizacji i przebudowy znajdują się na pierwszym piętrze dwóch budynków – „A” i „E”...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 72% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze