Jarosław otrzymał dofinansowanie w wysokości ponad 1,9 mln mln zł na budowę nowej ścieżki rowerowej, która połączy Bulwary nad Sanem im. Stefana Klisko z istniejącą trasą prowadzącą w kierunku Radawy. Temat ten był między innymi przedmiotem ostatniej nadzwyczajnej sesji rady miasta (11 sierpnia), podczas której radni jednomyślnie przegłosowali uchwałę wprowadzającą zmiany w budżecie na 2025 rok, w związku z pozytywną decyzją Ministerstwa Finansów i Gospodarki w tej sprawie.
Podstawą zwiększenia dochodów w budżecie miasta Jarosławia było pismo wojewody podkarpackiego z 31 lipca br. wraz z załączoną decyzją Ministerstwa Finansów i Gospodarki o przyznaniu Gminie Miejskiej Jarosław dokładnie 1 mln 940 tys. 869,23 zł z przeznaczeniem na „Budowę ścieżki rowerowej w rejonie rzeki San w Jarosławiu – nowy rowerowy szlak turystyczny łączący Bulwary nad Sanem w Jarosławiu ze ścieżką rowerową łączącą miejscowość Szówsko z Radawą”. Dofinansowanie w tej wysokości miasto pozyskało z Rządowego programu rozwoju północno-wschodnich obszarów przygranicznych na lata 2024-2030. Nowa ścieżka ma połączyć jarosławskie bulwary z istniejącą trasą rowerową prowadzącą w kierunku Radawy, tworząc jeden spójny ciąg komunikacyjny dla rowerzystów, pieszych i osób aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu.
Jak czytamy w treści podjętej uchwały, inwestycja polegać na budowie ścieżki rowerowej w śladzie istniejącej ścieżki o nawierzchni gruntowej o szerokości 2 m i długości 2302,09 m wzdłuż rzeki San. Początek trasy ma mieć miejsce przy działce nr 1358/1 – Jarosław Bulwary nad Sanem, a koniec na końcu działki nr 1009 przy ul. Sportowej w Szówsku. Nawierzchnia w większej części będzie bitumiczna. Ze względu na ukształtowanie terenu ścieżki biegnące w pobliżu skarp zaprojektowano z konstrukcji drewnianej wraz z drewnianą balustradą. Ma to zapewnić większe bezpieczeństwo.
Prace przy budowie ścieżki mają wystartować po wyłonieniu wykonawcy, 13 sierpnia został już ogłoszony przetarg na to zadanie, którego termin realizacji wyznaczono na 31 grudnia br.
Jak zapewnia jarosławski samorząd, inwestycja ta ma być[paywall] częścią większego planu rozwoju infrastruktury rekreacyjno-transportowej w mieście. Jarosław chce też wybudować w przyszłości kładkę pieszo-rowerową przez rzekę San (ze środków Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast), która zintegrowałaby nową trasę z centrum miasta.
Wykonanie na terenie miasta ścieżek i tras rowerowych z małą architekturą zaplanowano też w ramach projektu Szlak Dziedzictwa i Przyrody MOF Jarosław – Przeworsk.
Na ostatniej sesji radni dokonali też zmniejszenia po stronie wydatków z przeznaczaniem na różne inwestycje w co najmniej kilku obszarach. Przed samym głosowaniem treść odczytanej uchwały zasiała pewien niepokój, ale okazało się, że wynikają one wyłącznie z oszczędności poprzetargowych na tych zadaniach. – Odbyły się przetargi, podpisaliśmy umowy, plan był większy, natomiast po przetargach wyszła niższa kwota, niż zakładaliśmy, stąd wygospodarowane oszczędności – uspokoiła skarbnik miasta Katarzyna Czuba.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze