Do 8 kwietnia br. można wysyłać prace plastyczne w konkursie pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. Konkursie, którego organizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu.
Cel konkursu może być tylko jeden: poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród uczniów szkół podstawowych poprzez upowszechnianie oraz popularyzację przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Bo właśnie do uczniów szkół podstawowych z Podkarpacia konkurs jest skierowany.
Prace należy składać do 8 kwietnia br. w siedzibie ośrodka przy ul. Topolowej 7 w Przemyślu, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy, czyli między 7.30 a 17. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody rzeczowe.
Patronat honorowy objęli wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Nasza redakcja jest jednym z patronów medialnych tego przedsięwzięcia.
Więcej informacji i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej przemyskiego WORD-u (www.wordprzemysl.pl) oraz na facebookowym profilu ośrodka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze