Reklama

„Bezpieczna droga do szkoły” – konkurs WORD-u

Do 8 kwietnia br. można wysyłać prace plastyczne w konkursie pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. Konkursie, którego organizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu.

Cel konkursu może być tylko jeden: poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród uczniów szkół podstawowych poprzez upowszechnianie oraz popularyzację przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Bo właśnie do uczniów szkół podstawowych z Podkarpacia konkurs jest skierowany.

Prace należy składać do 8 kwietnia br. w siedzibie ośrodka przy ul. Topolowej 7 w Przemyślu, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy, czyli między 7.30 a 17. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody rzeczowe.

Reklama

Patronat honorowy objęli wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Nasza redakcja jest jednym z patronów medialnych tego przedsięwzięcia.

Więcej informacji i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej przemyskiego WORD-u (www.wordprzemysl.pl) oraz na facebookowym profilu ośrodka.
Zapraszamy do udziału!
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama