Reklama

Bircza: 19-latek stracił panowanie nad audi i wjechał do potoku. Był pijany [ZDJĘCIA]

Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj, 8 maja, około godz. 5, w Birczy.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący audi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do potoku.

Autem podróżowało 5 osób w wieku od 17 do 21 lat. Mundurowi na miejscu zastali jednak wyłącznie 3 pasażerów, wszyscy byli nietrzeźwi. Kierowca i pasażerka oddalili się z miejsca zdarzenia.

Właściciel pojazdu poinformował funkcjonariuszy, że pożyczył auto 19-letniemu mieszkańcowi powiatu przemyskiego. Nastolatka zatrzymano, badanie trzeźwości wykazało, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Towarzysząca mu mieszkanka powiatu przemyskiego była trzeźwa.

Reklama

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistycznym.

Dziś, 9 maja, po wytrzeźwieniu, 19-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.


fot.KMP Przemyśl
Autem jechało 5 osób.


fot.KMP Przemyśl
Kierowca i jedna z pasażerek oddalili się z miejsca zdarzenia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości