Reklama

Bircza: kierująca bmw wjechała w drzewo i spadła ze skarpy

Do zdarzenia doszło wczoraj, 23 bm., o godz. 6 rano, w Birczy.

Kierująca bmw straciła panowanie nad pojazdem, wypadłą z drogi, uderzyła bmw w drzewo i spadła ze skarpy.

54-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego  została przetransportowana do szpitala na badania. Była trzeźwa.


fot.KMP Przemyśl
Bmw spadło ze skarpy


fot.KMP Przemyśl
Rozbite w Birczy bmw


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-11-24 14:24:31

    ...jak się zapomina, że ma się napęd na tył i jest ślisko, to ups... musi fagas autko teraz nowe kupić, najlepiej Pandę na gaz z napędem 4x4....cud, że lalunia nikogo do rowu ze sobą nie zabrała - najgorsze, że tipsy się pewnie połamały....szybko, szybciej, jeszcze szybciej  ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości