Do zdarzenia doszło wczoraj, 23 bm., o godz. 6 rano, w Birczy.
Kierująca bmw straciła panowanie nad pojazdem, wypadłą z drogi, uderzyła bmw w drzewo i spadła ze skarpy.
54-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego została przetransportowana do szpitala na badania. Była trzeźwa.

fot.KMP Przemyśl
Bmw spadło ze skarpy

fot.KMP Przemyśl
Rozbite w Birczy bmw
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy....jak się zapomina, że ma się napęd na tył i jest ślisko, to ups... musi fagas autko teraz nowe kupić, najlepiej Pandę na gaz z napędem 4x4....cud, że lalunia nikogo do rowu ze sobą nie zabrała - najgorsze, że tipsy się pewnie połamały....szybko, szybciej, jeszcze szybciej ;)
...jak się zapomina, że ma się napęd na tył i jest ślisko, to ups... musi fagas autko teraz nowe kupić, najlepiej Pandę na gaz z napędem 4x4....cud, że lalunia nikogo do rowu ze sobą nie zabrała - najgorsze, że tipsy się pewnie połamały....szybko, szybciej, jeszcze szybciej ;)