Od 2015 roku w parafii pod wezwaniem św. Stanisława bpa w Przemyślu organizowany jest Konkurs Kolęd i Pastorałek „Bosco kolędować Jezusowi”.

Każdego roku bierze w nim udział około 200 osób. Przeprowadzany jest w 2 w kategoriach – solistów i zespołów muzycznych –podzielonych wiekowo: przedszkolaki, szkoła podstawowa oraz gimnazjum i szkoła średnia. Celem wydarzenia jest przede wszystkim pielęgnowanie pięknej polskiej tradycji śpiewu kolęd i pastorałek. Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w V edycji konkursu, który trwać będzie 12 i 13 stycznia. Szczegółowe informacje: www.lipowica-przemysl.pl pod numerem 604539202. Laureaci otrzymują pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody pieniężne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze