Parafia św. Stanisława Biskupa w Przemyślu-Lipowicy, gdzie swoją posługę pełnią salezjanie, organizuje III edycję Konkursu kolęd i pastorałek „Bosko kolędować Jezusowi”.

Odbędzie się on 14 i 15 stycznia 2017 roku. W ubiegłej edycji wzięło udział 231 uczestników. Do prezentacji swoich talentów muzycznych zaproszone są dzieci i młodzież, a także osoby duchowne: księża, klerycy i siostry zakonne.
– Zachęcam wszystkich do zapoznania się z regulaminem konkursu na naszej stronie internetowej www.lipowica-przemysl.pl i przystąpienia z odwagą do prezentacji swoich talentów muzycznych. Nagrody czekają – zaprasza proboszcz ks. Marek Ledwożyw.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No jak kolędy, to tylko na punk rockowo oczywiście !!! YOUTUBE.COM - PARA WINO - DZISIAJ W BETLEJEM
W wydaniu metalowym też są zajebiste !!! YOUTUBE.COM - WE WISH YOU A METAL XMAS
No jak kolędy, to tylko na punk rockowo oczywiście !!! YOUTUBE.COM - PARA WINO - DZISIAJ W BETLEJEM
W wydaniu metalowym też są zajebiste !!! YOUTUBE.COM - WE WISH YOU A METAL XMAS