Mimo że wciąż trwa sezon 2015 – 2016 Drużynowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym, w Kolpingu FRAC nie zasypiają gruszek w popiele. W przyszłym sezonie w barwach jarosławskiego klubu występować będzie Brazylijczyk Gustavo Tsuboi.
32-letni Brazylijczyk w tym sezonie występuje jeszcze w zespole niemieckiej Bundesligi TTC Schwalbe Bergneustadt. Wcześniej grał w superlidze tenisa stołowego we Francji. Rekomendacje ma więc znakomite. Do tej pory dwukrotnie występował na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i Londynie. Niebawem na olimpiadzie zagra po raz trzeci, bo jako zawodnik gospodarzy tej największej na świecie imprezy sportowej będzie rywalizował w gronie najlepszych pingpongistów globu w Rio de Janeiro. Aktualnie G. Tsuboi zajmuje wysokie 63. miejsce w indywidualnym rankingu ITTF.
Wiadomo, że z Kolpingiem FRAC po sezonie pożegna się Robert Floras, który występować będzie w 3S Polonii Bytom. Kontrakty z końcem maja br. kończą się również Wang Zeng Yi i Bartoszowi Suchowi. Czy obaj podpiszą nowe, czy też skład Kolpinga FRAC w sezonie 2016 – 2017 będzie zupełnie inny, czas pokaże. Popularny „Wandżi” także zagra w turnieju indywidualnym Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Drugim Polakiem, który wystąpi w singlu jest Jakub Dyjas.
Warto dodać, że Kolping FRAC awansował do pingpongowego Final Four Pucharu Polski w tenisie stołowym. Rywalami podopiecznych Kamila Dziukiewicza będą: Gwiazda Zooleszcz Bydgoszcz, 3S Polonia Bytom i UKS PWSZ Trefl Zamość.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze