Tradycją stało się, że w Bolestraszycach obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet mają uroczysty charakter.
Uczniowie klasy VI i VIII miejscowej szkoły podstawowej przygotowali niezwykle zabawny program artystyczny, w którym ukazali oryginalność kobiet na przestrzeni wieków. Z kolei panie ze Stowarzyszenia Kobiet w Bolestraszycach przygotowały dla wszystkich słodki poczęstunek oraz zainicjowały liczne konkursy, zabawy i quizy z nagrodami.
Jak przystało na tradycję, wszystkie panie zostały obdarowane kwiatami, słodyczami i upominkami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze