Była wójt gminy Hyżne Krystyna Wojdyło została nową sekretarz gminy Przemyśl.
18 lutego br. wójt gminy Przemyśl Andrzej Huk ogłosił konkurs na stanowisko sekretarza gminy. Kandydaci swoje oferty składali do 4 marca br., zaś 15 marca br. ogłoszone zostały wyniki[paywall]. Wpłynęły cztery oferty. Wszystkie osoby przeszły pierwszy etap, czyli weryfikację pod względem formalnym. Drugim etapem była rozmowa kwalifikacyjna. Nie zgłosiła się na nią jedna osoba, więc komisja musiała wybrać z tercetu.
Postawiła na Krystynę Wojdyło, która uzyskała łącznie 72 punkty. Jak napisali członkowie komisji w uzasadnieniu, wykazała się dużą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem zawodowym. Nie powinno to dziwić, K. Wojdyło bowiem przez kilka lat była wójtem gminy Hyżne (powiat rzeszowski). W ubiegłorocznych wyborach samorządowych także wystartowała, ale musiała przełknąć gorycz porażki. Przegrała z Bartłomiejem Kuchtą (KWW Wspólnota Hyżne) i przez blisko pół roku pozostawała bez pracy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czyli nic sie nie zmieniło UG i zostało po staremu. Jedynym porządnym wójtem w gminie przemyśl był śp. Bolesław Hurkacz reszta to funta kłaków nie wartuje .
O...można ?! A w Jarosławiu była wójt z Rokietnicy została zastępcą naczelnika wydziału oświaty w starostwie. I co można usadzić na stołku za wpisanie się do PiS-u ? Można - chociaż wójt nigdy nie była w PiS-ie - zapisała się tuż przed wyborami, które w...niby swojej gminie przegrała z kretesem !
Jutro idę zapisać się do PIS, nie powstrzymujcie mnie, haha
Znaczy się że w gminie nie ma ludzi nadających się na to stanowisko,bo nie wierzę że obecny wójt wdaje się w układy,przecież taki wielki patriota,działacz społeczny,harcerz,zagorzały przeciwnik prywaty nie może upaść tak nisko
Wojtyło !! :D Nie umiecie czytać ?
Czyli nic sie nie zmieniło UG i zostało po staremu. Jedynym porządnym wójtem w gminie przemyśl był śp. Bolesław Hurkacz reszta to funta kłaków nie wartuje .
O...można ?! A w Jarosławiu była wójt z Rokietnicy została zastępcą naczelnika wydziału oświaty w starostwie. I co można usadzić na stołku za wpisanie się do PiS-u ? Można - chociaż wójt nigdy nie była w PiS-ie - zapisała się tuż przed wyborami, które w...niby swojej gminie przegrała z kretesem !
Jutro idę zapisać się do PIS, nie powstrzymujcie mnie, haha