Reklama

Były burmistrz znalazł nową pracę

22/02/2019 16:21

Były burmistrz Narola znalazł nową pracę. Nadal pozostaje w administracji samorządowej: zostanie sekretarzem gminy wiejskiej Lubaczów.

O konkursie na stanowisko sekretarza Urzędu Gminy Lubaczów pisaliśmy przed dwoma tygodniami. Pierwszy etap postępowania pozytywnie przeszły trzy osoby: były burmistrz Narola Stanisław Woś, była wójt gminy Stary Dzików Barbara Małecka i były dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemyślu Tomasz Baran.

Ostatecznie wybrany został S. Woś. „Pan Stanisław Woś [paywall]posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się najlepszą znajomością zagadnień związanych z realizacją zadań w ogłoszeniu o naborze” – uzasadnił wybór wójt Wiesław Kapel.

Reklama

S. Woś ma 57 lat. Był burmistrzem miasta i gminy Narol od 2001 r. do listopada ub.r. Wcześniej związany z PSL, tym razem kandydował z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorząd Gminy Narol. Przegrał wybory z Grzegorzem Dominikiem (KW PiS).

Funkcja sekretarza gminy jest jedną z najważniejszych i obligatoryjnych w każdym samorządzie. Kieruje on pracą urzędu oraz zastępuje wójta i jego zastępcę w razie nieobecności.


bor
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    vales - niezalogowany 2019-02-22 19:10:44

    Bo do łopaty to się nie nadaje w sumie do niczego się nie nadaje a jednak znaleźli stanowisko dla takiej dupy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-02-22 19:18:33

    Marta LIPIŃSKA - BrukselaKacper KAMIŃSKI - Bank ŚwiatowyKarol TCHÓRZEWSKI - PEC SiedlceMarcin PRZYŁĘBSKI - PekaoBarbara PIOTROWICZ - prokuratura w KrośnieBartosz CZARNECKI- PGZMagdalena CZAPUTOWICZ - BrukselaKatarzyna KWIECIEŃ - KOWRi tak dalej..https://natemat.pl/255437,gdzie-pracuja-corki-i-synowie-dzialaczy-pis

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jaco - niezalogowany 2019-02-22 21:55:53

    A do czego ty się nadajesz tępy śmieciu? Na kapusia najwyżej. Taki śmieć to już w przedszkolu sikał kolegom do butów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama