Były burmistrz Narola znalazł nową pracę. Nadal pozostaje w administracji samorządowej: zostanie sekretarzem gminy wiejskiej Lubaczów.
O konkursie na stanowisko sekretarza Urzędu Gminy Lubaczów pisaliśmy przed dwoma tygodniami. Pierwszy etap postępowania pozytywnie przeszły trzy osoby: były burmistrz Narola Stanisław Woś, była wójt gminy Stary Dzików Barbara Małecka i były dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemyślu Tomasz Baran.
Ostatecznie wybrany został S. Woś. „Pan Stanisław Woś [paywall]posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się najlepszą znajomością zagadnień związanych z realizacją zadań w ogłoszeniu o naborze” – uzasadnił wybór wójt Wiesław Kapel.
S. Woś ma 57 lat. Był burmistrzem miasta i gminy Narol od 2001 r. do listopada ub.r. Wcześniej związany z PSL, tym razem kandydował z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorząd Gminy Narol. Przegrał wybory z Grzegorzem Dominikiem (KW PiS).
Funkcja sekretarza gminy jest jedną z najważniejszych i obligatoryjnych w każdym samorządzie. Kieruje on pracą urzędu oraz zastępuje wójta i jego zastępcę w razie nieobecności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bo do łopaty to się nie nadaje w sumie do niczego się nie nadaje a jednak znaleźli stanowisko dla takiej dupy
Marta LIPIŃSKA - BrukselaKacper KAMIŃSKI - Bank ŚwiatowyKarol TCHÓRZEWSKI - PEC SiedlceMarcin PRZYŁĘBSKI - PekaoBarbara PIOTROWICZ - prokuratura w KrośnieBartosz CZARNECKI- PGZMagdalena CZAPUTOWICZ - BrukselaKatarzyna KWIECIEŃ - KOWRi tak dalej..https://natemat.pl/255437,gdzie-pracuja-corki-i-synowie-dzialaczy-pis
A do czego ty się nadajesz tępy śmieciu? Na kapusia najwyżej. Taki śmieć to już w przedszkolu sikał kolegom do butów.
jaco a ty tepa dzido do czego sie nadajesz j***** dupowlazie lizusie jeden smaruj jaja i lec lizac sie do stodoly
wysyp mend widzę, azotox by się na was przydał hołoto
Bo do łopaty to się nie nadaje w sumie do niczego się nie nadaje a jednak znaleźli stanowisko dla takiej dupy
Marta LIPIŃSKA - BrukselaKacper KAMIŃSKI - Bank ŚwiatowyKarol TCHÓRZEWSKI - PEC SiedlceMarcin PRZYŁĘBSKI - PekaoBarbara PIOTROWICZ - prokuratura w KrośnieBartosz CZARNECKI- PGZMagdalena CZAPUTOWICZ - BrukselaKatarzyna KWIECIEŃ - KOWRi tak dalej..https://natemat.pl/255437,gdzie-pracuja-corki-i-synowie-dzialaczy-pis
A do czego ty się nadajesz tępy śmieciu? Na kapusia najwyżej. Taki śmieć to już w przedszkolu sikał kolegom do butów.