Do zdarzenia doszło wczoraj, 4 listopada, około godz. 10, na obwodnicy Cieszanowa.
Plicjanci ustalili, że 23-letnia kierująca fiatem nie udzieliła pierwszeństwa pieszej, która przechodziła przez przejście, i ją potrąciła.
57-letnia mieszkanka gminy Cieszanów została przewieziona do szpitala. Obie kobiety były trzeźwe.

fot.KPP Lubaczów
Fiat, którym kierowała 23-latka
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze