Z udziałem wicemarszałka Piotra Pilcha, przedstawicieli policji i lokalnych władz odbyło się otwarcie nowej siedziby posterunku policji w Cieszanowie. Obiekt mieści się w nowo powstałym, komfortowym budynku administracji Urzędu Miasta i Gminy Cieszanów.
Symboliczny klucz do posterunku na ręce jego kierownika st. asp. Łukasza Dudy przekazał podczas uroczystości komendant wojewódzki nadinsp. Dariusz Matusiak, życząc cieszanowskim policjantom bezpiecznej pracy w nowej siedzibie i zaznaczając, że z lepszych warunków lokalowych, jakie im stworzono, skorzystają też obywatele.
Nowy obiekt poświęcili proboszcz parafii pw. św. Wojciecha w Cieszanowie ks. dr Stanisław Solilak oraz kapelan podkarpackiej policji ks. Marek Buchman. Do tej pory tutejsi funkcjonariusze mieli mało komfortowe warunki.
Korzystali z budynku wzniesionego jeszcze przed II wojną światową, który po wojennej zawierusze – w latach 50. – został[paywall] częściowo odbudowany, a następnie wyremontowany.
Brany był pod uwagę jego ponowny remont, tym razem gruntowny, ale ostatecznie zapadła decyzja, że korzystniej będzie udostępnić mundurowym część pomieszczeń w nowym obiekcie Urzędu Miasta i Gminy Cieszanów przy ul. Kościuszki.
Inwestycja ta kosztowała ponad 4 mln zł, przy czym ponad 2 mln zł wyniosło dofinansowanie przyznane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.
Obecny na uroczystości wicemarszałek Piotr Pilch zaznaczył, że budynek, który powstał przy udziale inwestycyjnym samorządu województwa, to przykład połączenia komfortowych warunków ze zminimalizowanymi kosztami eksploatacji, co było możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych.
Jest on wyposażony w instalację fotowoltaiczną, która pokrywa jego zapotrzebowanie na energię elektryczną na poziomie prawie 70 proc. oraz przyłącz do istniejącej już kotłowni biomasowej, która z kolei pozwala na pokrycie zapotrzebowania na ciepło w budynku w 100 procentach.
Całkowita ilość energii, wytworzona z odnawialnych źródeł, wynosi ok. 15 MWh na rok, co z kolei sprawia, że pokrycie zapotrzebowania budynku w energię z OZE wynosi ok. 78 procent. Murowany, dwukondygnacyjny obiekt spełnia więc wszelkie standardy budownictwa pasywnego.
Posterunek policji, w którym służbę pełni 5 funkcjonariuszy, został ulokowany na parterze, w pomieszczeniach o łącznej powierzchni 117 m kw. W tym metrażu mieści się też garaż. Policjanci mają do dyspozycji: dyżurkę, pokoje służbowe, pokój socjalny, szatnię i sanitariaty.
Stworzono też poczekalnię. Dodatkowe udogodnienia to nowoczesna serwerownia i całodobowy monitoring. Teren wokół został zagospodarowany i ogrodzony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze