Reklama

Ciężarówka zderzyła się z szynobusem. Trzy osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło w poniedziałek, 6 grudnia, około godz. 13.30, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Jadachach.

31-letni kierujący pojazdem ciężarowym, który jechał z pasażerem lokalną drogą w kierunku lasu, nie zastosował się do znaku STOP i doprowadził do zderzenia z szynobusem relacji Rzeszów – Lublin.

Szynobusem podróżowało 15 pasażerów. W wypadku ucierpieli 31-letni maszynista i pasażerowie – 21-letnia kobieta z powiatu kolbuszowskiego i mieszkaniec Tarnobrzega. Wszyscy trafili do szpitali w Tarnobrzegu i Mielcu.

Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.


fot.KMP Tarnobrzeg
Uszkodzony szynobus

Reklama


fot.KMP Tarnobrzeg
Miejsce wypadku w miejscowości Jadachy.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości