Do wypadku doszło w poniedziałek, 6 grudnia, około godz. 13.30, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Jadachach.
31-letni kierujący pojazdem ciężarowym, który jechał z pasażerem lokalną drogą w kierunku lasu, nie zastosował się do znaku STOP i doprowadził do zderzenia z szynobusem relacji Rzeszów – Lublin.
Szynobusem podróżowało 15 pasażerów. W wypadku ucierpieli 31-letni maszynista i pasażerowie – 21-letnia kobieta z powiatu kolbuszowskiego i mieszkaniec Tarnobrzega. Wszyscy trafili do szpitali w Tarnobrzegu i Mielcu.
Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

fot.KMP Tarnobrzeg
Uszkodzony szynobus

fot.KMP Tarnobrzeg
Miejsce wypadku w miejscowości Jadachy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze