Od 21 marca do 1 kwietnia br. w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie odbyło się kolejne szkolenie żołnierzy 1 Batalionu Czołgów w Żurawicy, przygotowujących się do wyjazdu w ramach XI zmiany PKW Łotwa.
Najważniejszym elementem szkolenia było przeprowadzenie certyfikacji kompanii czołgów w ramach ćwiczenia taktycznego, które obejmowało m.in.: przemieszczanie, zajmowanie rejonu, reagowanie na zakłócenia i[paywall] planowanie dalszego działania.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze