Do zdarzenia doszło 26 maja, przed godz. 10, na ul. Kamienieckiego w Odrzykoniu.
Policjanci ustalili, że 50-letni kierujący dostawczym volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem osobowym.
Dostawczak się zapalił, a uwięziony w nim kierowca nie mógł wydostać się z wraku pojazdu. Na szczęście pożar szybko opanowali strażacy. Kierujący busem został poważnie ranny i trafił do szpitala. Kierująca osobówką 33-letnia kobieta nie ucierpiała.
Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
badzmy ostrozni - zycie.pl