Działania służb na chwilę zakłócił inny kierujący, który... podjął próbę przejazdu zablokowanym odcinkiem drogi. Nie był trzeźwy.
Do czołówki doszło kilka dni temu na ul. Sikorskiego w Krośnie. Miejscowi policjanci ustalili, że 50-letni kierujący volkswagenem zasnął za kierownicą, przez co zjechał na przeciwległy pas, gdzie się zderzył z fordem.
Kobieta jadące tym drugim autem – z niezagrażającymi je życiu obrażeniami – trafiła do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi.
Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin, ponieważ na miejscu działały służby ratownicze i policjanci ustalający przebieg zdarzenia.
Nagle ich uwagę zwrócił kierujący seatem, który zlekceważył sygnały osoby kierującej ruchem i próbował przejechać przez zablokowaną drogę.
56-letni mieszkaniec gm. Iwonicz-Zdrój został zatrzymany i przebadano jego stan trzeźwości. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a samochód odholowano. Niebawem będzie się tłumaczył przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze